Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Medynia Łańcucka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów(Medynia Łańcucka + 14 km)

429 000 zł47,90 m² 8 956,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie na ulicy Staszica. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Biała,Rzeszów(Medynia Łańcucka + 14 km)

529 000 zł61,46 m² 8 607,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,46m2 usytuowane na parterze z przestronnym narożnym ogrodem o powierzchni 120m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 400 zł50,94 m² 9 803,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament mieszkaniowy 3- pokojowy na parterze o powierzchni 50,94 m2 z prywatnym tarasem i ogrodem zlokalizowane przy ul. Odnowiciela w Rzeszowie. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Wola Rafałowska

Wola Rafałowska(Medynia Łańcucka + 15 km)

135 000 zł1 769 m² 76,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod wymarzony dom w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do Rzeszowa i pełną dokumentacją gotową do działania? A może chcesz bezpiecznie zainwestować w grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Pogodne Wzgórze

Sikorskiego,Rzeszów(Medynia Łańcucka + 14 km)

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Szeregówki w stanie deweloperskim w niższej cenie! Szeregówki z ogródkiem i garażem. Osiedle Pogodne to nowoczesna inwestycja, stworzona z myślą o osobach, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów(Medynia Łańcucka + 14 km)

279 000 zł25,50 m² 10 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 25,5 m2, położone na parterze na osiedlu Prymasa 1000-lecia w Rzeszowie. Składa się z dużego salonu z kuchnią, korytarza i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Przybyszówka,Rzeszów(Medynia Łańcucka + 14 km)

469 000 zł60,18 m² 7 793,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Rakszawa(Medynia Łańcucka + 9 km)

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży płaskiej działki budowlanej o powierzchni 20ar , położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów(Medynia Łańcucka + 14 km)

720 000 zł69,03 m² 10 430,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego na ulicy Wołyńskiej. Mieszkanie o powierzchni 69,03 m 2 podzielone zostało na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów(Medynia Łańcucka + 14 km)

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania w II etapie inwestycji przy ul Wieniawskiego w Rzeszowie. Oferta dotyczy 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 61,07 m2 na 1 piętrze z balkonem. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Medynia Łańcucka

Medynia Łańcucka,podkarpackie

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 2 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Grunty położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Medynia Łańcucka

Medynia Łańcucka,podkarpackie

520 000 zł188 m² 2 759,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje atrakcyjną nieruchomość, zlokalizowaną w malowniczej okolicy Medynii Łańcuckiej, idealną dla rodzin ceniących sobie spokój oraz bliskość przyrody.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij